serwis dla niewidomych i słabowidzących

Menu główne

O Nas

Dowiedz się o Laudio

Projekt laudio.pl powstał w głowach marzycieli. Ich marzenia dotyczyły powszechnego i równego dostępu do informacji, użytecznej i niedostępnej dotychczas dla ogromnej grupy ludzi.

Ta grupa to niewidomi i słabo widzący. Projekt zrzeszy producentów wielu branż. Najważniejszą wśród nich jest branża farmaceutyczna, szczególnie wrażliwa na działania społeczne, a jednocześnie zobowiązana do dostarczania jakże istotnych informacji o swoich produktach, ratujących niejednokrotnie życie i zdrowie każdego z nas.

Innowacja w służbie marzeń

laudio.pl to innowacyjnie i przystępnie podana informacja. To portal zawierający informacje dnia codziennego. laudio.pl udostępnia bezpłatnie informacje zawarte w ulotkach farmaceutycznych, instrukcjach obsługi, publikacjach samorządowych. W ramach rozwoju portalu, pojawią się na nim gazety codzienne oraz magazyny. Kolejno planujemy, umieścić również książki.

I gdzie tu innowacja?

Innowacja, kryje się w sposobie umieszczania pliku audio. Stosowana przez nas technologia, pozwala poruszać się po pliku mp3, lub innym audio, jak po książce. Możemy plik dzielić na rozdziały, akapity, zakładki lub strony. Możemy za pomocą dedykowanej i dostępnej aplikacji wstawiać swoje zakładki lub notatki. Dalej pracując z plikiem audio.

Więc gdzie jest ta przystępność?

Portal oraz aplikacje satelickie, są przygotowane w pełnej zgodności z wymaganiami osób niewidzących oraz z dysfunkcją wzroku. Z laudio.pl zyskujesz pozycję producenta zainteresowanego grupami społecznie izolowanymi doskonałą okazję do promocji w ujęciu społecznym i nie tylko szeroko promowany wizerunek firmy innowacyjnej zdecydowane poszerzenie potencjalnego rynku zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej w zakresie wyrównywania szans

Jak to zrobić:

Zapraszamy do współpracy.Spotkaj się z nami a przygotujemy model współdziałania dbający o interesy zarówno Twoje, jak i użytkowników portalu Laudio.